WhatsApp
Yükleniyor....

Aylık Standart Seo Hizmeti

Rekabeti düşük olan sektörler ve lokal işler için önerilir. Tanışma paketi olarak kullanılabilir. Site Hız Çalışmaları Profesyonel SEO Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarları stratejik olarak formülüze edilir. Pazar Analizi Rakip Analizi Anahtar Kelime Analizi Crawl Hatalarının Giderilmesi Site Hız Çalışmaları Kod Validasyonu Schema Yapılandırmaları In ternal Link Çalışması Backlink Profili Edinme Çalışmaları İçerik Stratejilerinin Belirlenmesi Semantik İçerik Üretimi Youtube Kanal Optimizasyonu Sosyal Medya Desteği Kullanıcı Deneyimi (UX) Çalışmaları Ayrıca websitenize özel açılan mobil uygulama grubu ile iş ilerleyişi şeffaf şekilde takip edebilir veya isteklerini bildirebilirsiniz.

AYLIK
Standart SEO PAKETİ

1.800 TL / 1.445 TL

Kısa süreliğine indirimli fiyatlar
 • Yükseliş garantili
  Her ay tüm kelimelerin toplamında %5’lik yükseliş garantisi.
 • Anahtar kelime analizi
 • Rakip analizi ve raporlama
 • Sıra takibi
 • Google Analytics ve Tag Manager kurulumu
 • Maksimum hedeflenen kelime sayısı
  – 10 adet
 • Site içi SEO yapılandırılması
 • Mobil SEO yapılandırılması
 • Teknik SEO uygulamaları (robots.txt, site haritaları v.b.)
 • Web sitesi için seo uyumlu içerik üretimi.
  – aylık 2 adet içerik üretimi (toplamda 1.200 kelimeye kadar)
 • SSL kurulumu
 • Site hızı açılış optimizasyonu
 • Aylık raporlama
 • Tanıtım yazıları
  – aylık 1 adet

ADVANCED

Yüksek Rekabet - E-ticaret

Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarları stratejik olarak formülüze edilir.

almak zorunda hissetmeyin.

 

SEO FİYAT HESAPLAMA - NASIL BELİRLENİR?

REKABET ORANI

Bir “haber” kelimesi ile “anadolu yakası psikolog” kelimesinin rekabet zorluğu aynı olmayacaktır. Her kelimenin aranma hacmi ve zorluk derecesi farklıdır. Bu nedenle seo uzmanlarının önce sektörü tanıması ve rakip site analizi yapması gerekir. Rakip markaların veya işletmelerin internet siteleri ve optimizasyonları ne durumda, ne kadar otoriterler? Fiyatlandırma yapılabilmesi için bunların analiz edilmesi gerekiyor.

WEBSİTE DURUMU

Web siteniz kaç senedir faaliyet gösteriyor, tasarım (yazılım) ve site hızı gibi site içi seo kriterlerine ne kadar uygun? Ayrıca seo çalışmalarının ortalama %60 ‘ lık kısmını oluşturan backlink (sitenize dışarıdan gelen bağlantılar) profili araştırılmalı. Yine sitenizin; sosyal medya tanıtımına, Google Ads (Adwords) reklamlarına ve içeriğe ihtiyacı var mı, bunların hepsi bir bütün içinde incelenir. Bir e-ticaret sitesi ile hizmet sitesinin izleyeceği yol farklı olacaktır.

BEKLENTİ & ZAMAN

“SEO” devamlılık isteyen bir işlemdir. Bu yüzden her iki tarafın sabırlı ve kararlı olması gerekir. Müşterinin seo uzmanına güvenmesi başarı için büyük önem arz eder. Somut beklentileriniz ve çalışmak istediğiniz süre de fiyat farklılıklarına yol açabilir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ NELER?

Ödemeler banka hesaplarına nakit (Havale / EFT), Western Union, kredi kartı veya BTC ile yapılabilir. Aşağıdaki en uygun fiyatlandırma seçeneklerine KDV dahil değildir, hizmetler için fatura kesilir ve gerekirse sözleşme yapılır.

Seo fiyatları için bu kampanya ve fırsat kısa bir süre için geçerlidir.

Seo Hizmeti

SEO hizmeti, diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, web sitenizin değerini artırma, arama motorlarında en üst sıralarda yer alma ve de web sitesine ziyaretçi sayısının artması sağlanmaktadır. Bu nedenle de web sitelerinin arama motoru niteliklerine ve de kriterlerine göre düzenlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle SEO hizmeti web sitesinin içeriği ve de genel görünümü ile verilmektedir.

Seo Hizmeti

SEO hizmeti, diğer adıyla arama motoru optimizasyonu, web sitenizin değerini artırma, arama motorlarında en üst sıralarda yer alma ve de web sitesine ziyaretçi sayısının artması sağlanmaktadır. Bu nedenle de web sitelerinin arama motoru niteliklerine ve de kriterlerine göre düzenlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle SEO hizmeti web sitesinin içeriği ve de genel görünümü ile verilmektedir.

Seo Önemi

İnternette bilgi ve ürün aramak için kullanılan arama motoru, bu fonksiyonlara sahip web platformunun en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynağıdır. Müşterilerin arama sonuçlarının ilk sayfasında en çok siteyi ziyaret etmesi, bu departmanın zamanla oluşmasına ve büyümesine yol açmıştır. SEO hizmetinin amacı, alakalı anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak ve bu kelimelerin arama trafiğinde en çok ziyaretçiyi çekmektir.

Bu durumda arama motoru optimizasyonu araştırması, internet sitesini her yönüyle arama motorları ile uyumlu hale getirmektedir. Bunun yanı sıra ziyaretçilerin daha kolay ve de hızlı bir şekilde erişebilecekleri bir web platformu sağlamaktadır. Bu bakımdan SEO çalışmaları, web sitelerinin kullanımı kolay, daha anlaşılır ve ziyaretçilere ihtiyaç duydukları şeyleri sağlayabilmesine de destek olmaktadır.

SEO Danışmanlığı 

Bir ürün veya hizmeti pazarlamak, daha çok insana ulaşmak istiyorsanız, SEO tercih edilmesi gereken bir hizmettir. Doğru bir arama motoru optimizasyonu çalışması ile satışını yaptığınız ürün veya hizmetleri potansiyel müşterilere daha hızlı ve doğru bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca, pazarlama dışı bir web siteniz olsa bile, şirketin görünürlüğünü ve marka değerini artırmak veya web sitesi ziyaret oranını artırmak için profesyonel arama motoru optimizasyonu danışmanlık hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu araştırması genellikle site içi SEO ve site dışı SEO olarak ikiye ayrılır. Yerinde SEO, web sitenizin tasarım ve yazılımının yanı sıra mevcut içeriğinizin kapsamlı bir çalışmasını kapsar. Öte yandan, site dışı SEO, ziyaretçilere çeşitli kaynaklar (örneğin, sosyal medya, bağlantılar, forumlar, görsel materyaller ve bloglar) aracılığıyla web sitesi trafiği sağlamanın ve böylece web sitenizin görünürlüğünü ve kalitesini artırmanın bir yoludur.

Doğru bir arama motoru optimizasyonu ile siz de web sitenizin çok daha görünür olmasını ve ziyaretçilerinin artmasını sağlayabilirsiniz.

 

Rakiplerle Çalışmıyoruz

Orta rekabet düzeyindeki firmalar için kurumsal SEO fiyatları 2021 aylık 1250 ₺ + KDV. Yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için aylık seo fiyatı 2500 ₺ + KDV‘dir. Açık fiyat politikası ile 2006 yılından günümüze birbirlerine rekabet oluşturacak firmalarla çalışmıyoruz. Seo danışmanı olarak müşterilerin sizi bulması, arama motorlarında en iyi yerlerde olmanız için sitenizin içinde ve dışarıdan düzenlemeler yapıyoruz. Çalıştığımız firmalara internet pazarlaması, teknik altyapı, hosting gibi konularda bilgi birikimimizi aktarıyoruz. En iyi web pazarlaması için dışarından bu hizmeti almak daha düşük maliyetli ve yüksek verimli olmaktadır. SEO ücretleri sektördeki rekabet ve hedef arama kelimelerinin rekabet düzeylerine göre değişiklik gösterebilmektedir.  Bizim bir firma ile çalışabilmemiz için çalıştığımız firmalara rekabet oluşturmaması veya ilgili sektördeki eski firmanın izin vermesi gerekmekte. Bir sene çalışmak kaydıyla karşılıklı memnuniyet esasına göre çalışma yıllarca devam etmektedir. Bir çalışmaya başladığımızda genellikle o sektörü kapatmış oluyoruz. Arama motoru iyileştirmesi seo danışmanlık fiyatlarını sektörün rekabetine göre belirlemekteyiz.

SEO Fiyatları Neden Aylık Hesaplanır

Arama motorları sürekli gelişmekte, kendilerini yenilemekte, sektördeki rakipler gelişmekte ve yeni rakipler girmekte, arama eğilimleri ve kelime kombinasyonları değişmekte. Bundan dolayı SEO bir kez yapılıp bırakılacak bir işlem değil;  düzenli çalışma ve geliştirme gerektirmektedir. Seo ücretleri aylık olarak karşılıklı memnuniyet ilkesiyle tahsil edilir.

Düşük SEO Ücretleri ile Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında düzgün iyileştirme yapılmış Google SEO fiyatları, düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri kazandırmakta ve uzun vadede firma gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için personel çalıştırmaya başladı. Bunun yerine deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu SEO hizmetini kurum dışındaki uzmanlardan danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini artırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.

Arama motorları arasındaki payından dolayı ağırlıklı olarak üzerine çalışma yaptığımız Google SEO fiyatı için bizimle iletişime geçin. 

SEO Hizmeti Fiyatları Neleri Kapsar

Yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için SEO hizmeti fiyatları 2021 aylık  1.800 TL / 1.445 TL

 . SEO danışmanlık ücreti içinde; gerekli düzenlemelerinin siteye uygulanması (firma tercih ettiğinde düzenlemeleri yapacak ekibe de yollayabiliyoruz), hız düzenlemeleri, bağlantı yapılandırmaya (link building) yönelik rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları (paralı link alamamaktayız). Google Analytics ve Search Console takipleri yer almaktadır. Ek bir SEO ücreti talep etmeden firmanın Google Ads yönetimlerine de destek olmaktayız. Aşırı yüksek kaynak tüketmeyen kurumsal sitelerde CDN ve Hosting hizmetini de ücretsiz sağlamaktayız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Kalitemizi Düşürmemek İçin

Yıllardır bizimle çalışan mevcut müşterilerimize düzgün kurumsal seo hizmeti vermek için müşteri sayımızı sınırlı tutuyoruz. Dodo Bilişim SEO Danışmanlık olarak müşteri portföyümüz İstanbul ağırlıklı olmakla birlikte il dışı ve ülke dışı SEO çalışmalarımız da bulunmaktadır. Yeni müşteriler için SEO hizmeti ücreti müşteri yoğunluğumuza göre düzenlenmekte olup eski müşterilerimize enflasyona göre zaman içinde düşük oranlarda aylık seo danışmanlığı zamları yapmaktayız.

Tavsiye: Güncel referanslarına bakmadan seo firması ile anlaşma yapmayın.

 

Web Sitenizin tüm tasarımını isterseniz firmamız ,isterseniz anlaşmış olduğunuz bir web tasarımcı yapabilir. Full Hazır kurulu olarak teslim etmekteyiz.

Avantajlı, Cazip Fiyatlı ve Mobil Uyumlu Kurumsal Bir Web Siteniz Olsun 10 Yıllık Tecrübe. Kredi Kartlarına 9 Taksit Seçeneği İle Profesyonel ve Mobil Uyumlu Bir Web Siteniz Olsun.

Web Tasarım

Web dünyasındaki yerinizi birikimizden sizde yararlanabilirsiniz.

İstanbul'da bulunan ofisimizde kaliteli web sitesi tasarımı çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Arayüz tasarımı (ui) ve tasarımlardaki kullanıcı deneyimlerini (ux)baz alarak sade, şık ve kullanışlı web siteleri inşa ediyoruz. Tasarım trendlerini yakından takip ederek modern tasarımlar, yazılım gelişmelerini takip ederek ise hızlı ve güvenli projeler çıkarıyoruz.

Web Tasarım, Web Geliştirme ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) gibi farklı hizmetler sunmak için deneyimli ve uzman ekibiyle sizlerin hizmetindedir.

SEO

Projelerimiz arama motoru optimizasyonu en güncel hali uygulayıp, rakiplerinizi açık ara geride bırakıyoruz.

SEM

Hedef kitlenize hemen ulaşıp, onlara etkileşim sağlamanın yolunu sağlıyoruz.

Web tasarım yaparken;

 • Müşterilerimizi çok iyi dinliyor, ne istediklerini tam anlıyor ve gerekli briefleri alıyoruz.
 • Rakip firmaları analiz ediyor, müşterimiz için daha iyisini düşünüyor ve planlıyoruz
 • Sade, ferah, şık ve estetik olacak şekilde consept tasarımlar hazırlıyoruz
 • Web tasarımda müşterimizi yansıtacak grafik, icon ve vektör çalışmaları yapıyoruz
 • Web sitesinin hızlı olması için minimum kod ile maksimum performansı yakalayabileceğimiz diller kullanıyoruz
 • Web sitesinin google ve diğer arama motorlarında yerini almasını sağlayacak alt yapıyı hazırlıyoruz
 • Yayın öncesi tasarımsal ve yazılım tüm gerekli testleri yaptıktan sonra sitemizi yayına alıyoruz
Rekabeti düşük olan sektörler ve lokal işler için önerilir.
Tanışma paketi olarak kullanılabilir.
Site Hız Çalışmaları
Profesyonel SEO
Sitenizin tüm SEO yapılandırması gerçekleştirilir, ana sayfa, kategori ve alt sayfaların meta ayarları stratejik olarak formülüze edilir.
Pazar Analizi
Rakip Analizi
Anahtar Kelime Analizi
Crawl Hatalarının Giderilmesi
Site Hız Çalışmaları
Kod Validasyonu
Schema Yapılandırmaları
In ternal Link Çalışması
Backlink Profili Edinme Çalışmaları
İçerik Stratejilerinin Belirlenmesi
Semantik İçerik Üretimi
Youtube Kanal Optimizasyonu
Sosyal Medya Desteği
Kullanıcı Deneyimi (UX) Çalışmaları
Ayrıca websitenize özel açılan mobil uygulama grubu ile iş ilerleyişi şeffaf şekilde takip edebilir veya isteklerini bildirebilirsiniz.
Hosting & Domain & FTP ve Plesk veya CPanel Bilgileri
Ekleme Tarihi: 08 Şubat 2023, 14:06
Kategori:
Etiketler: