WhatsApp
Yükleniyor....

Kurumsal Mail Sunucu

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

21 Ekim 2021, 18:24 0 Yorum 727 Okuma

Tamamı Size Özel

Sunucu Kaynakları

Kurumsal Mail server hizmetinde mail server %100 size aittir. Başka hizmetler ve müşteriler ile paylaştırmadan tüm kaynaklar size özeldir.


Antispam Hizmeti

Gelişmiş Antispam teknolojisi sayesinde spam ve virüslerden maksimum düzeyde korunursunuz. Sürekli güncellenen veritabanı sayesinde %99 oranında korunar, değerli vaktinizi maillerinize ayırırsınız.

Otomatik Mail Kurulumu

Kurumsal mail server ile Outlook, Windows Mail 10, iOS, Mac OS veya Thunderbird uygulamaları üzerinden otomatik mail kurulumu yapabilirsiniz.

TIER 3 Veri Merkezi

Tüm sunucularımız, yüksek teknoloji alt yapısı ile TIER 3 sertifikasına sahip Gayrettepe Türk Telekom Veri Merkezinde barındırılmaktadır.

Ücretsiz Kurulum Hizmeti (Dodo Bilişim)

Kurumsal Mail Server hizmetini satın aldığınızda, ilk kurulum ve entegrasyonlar, size tahsis edilen destek uzmanımız tarafından gerçekleştirilir.

Ücretsiz Mail Taşıma

Taşınmak zahmetli bir süreçtir. Uyumsuzluk sorunları ve veri kaybı riskiyle karşı karşıya kalmak bu süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir.

Tüm bunların farkında olduğumuz için Kurumsal Mail Server’ı tercih eden kullanıcılarımızın, mail hizmetini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin sorunsuz olarak çalıştığından emin olduktan sonra başlatıyoruz.*

Size Özel IP Adresi

Mail hizmetinde kullanılan IP adresi sadece size tahsis edilir. Aynı IP adresi farklı domainler tarafından kullanılmayacağı için spam listelerine düşme tehlikeniz en aza iner.

İp kayıtlarınızda itibar puanı düşerse ücretli olarak yeni ip verilmektedir. 

 Kurumsal mail hosting nedir?

Kurumsal mail hosting, yüksek disk kapasitesi ile yüzbinlerce maili sorunsuz olarak epostanızda tutabileceğiniz %100 mobil uyumluluk özelliği ile sadece ofiste değil, internet erişiminizin olduğu her yerde işlerinizi organize edebileceğiniz profesyonel e-posta hizmetidir.

Kurumsal mail server nedir?

Kurumsal Mail Server, Bulut altyapısı üzerinde, tamamı size özel kaynaklar ile çalışan, son teknoloji donanımlara ve yüksek hızda internet altyapısına sahip profesyonel mail server hizmetidir.

Şirket dışındayken e-posta hesaplarımı yönetebilir miyim?

Kurumsal Mail Server tüm mobil cihazlar ile %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde dışarıda olduğunuz zamanlarda bile mobil cihazınız üzerinden maillerinizi kontrol edebilir, mail gönderip alabilirsiniz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum