WhatsApp
Yükleniyor....

Kurumsal Web Tasarım

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

06 Temmuz 2021, 14:36 0 Yorum 265 Okuma

 

 

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kumsal Ajans; ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kurumsal web sitesi tasarımlarını, UX (Kullanıcı Deneyimi) odaklı olarak hazırlamaktadır. Oluşturduğumuz kurumsal web tasarımları, kurumsal kimliğinize en uygun şekilde hazırlanmaktadır. 

İstanbul’da, kaliteli kurumsal web tasarım hizmeti veren sayılı ajanslardan biriyiz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile profesyonel web sitesi tasarımı hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım sayesinde müşterilerinize, rakiplerinizden farklı olduğunuzu kanıtlarsınız.

İnanıyoruz ki ;

Kaliteli referanslara sahip web ajansları sadece kurumsal web tasarıma önem verir ve imajınızı müşterilerinize kurumsal bir şekilde yansıtır. Dodo Bilişim,Yazılım Hizmetleri prensip olarak Kurumsal Web Tasarım konusunda buraya sayfalarca yazı yazmak yerine müşteri referansları ile cevap vermeyi tercih eder. 

 

Kurumsal Web Sitesi

Web Sitesi olarak firmaların en sıklıkla tercih ettiği tasarım Kurumsal web sitesidir. Kurumsal web sitesi, kurumun kurumsal kimliği ile uyumlu ve kurumsal öğeleri ön plana çıkarabilecek altyapıya sahip bir şekilde tasarlanmalıdır.

Kurumlar için hazırlanan web sitesi, tasarlanırken hedef kitle mutlaka planlanmalıdır. Web sitesi ziyaretçi profili ve ziyaret bölgesi düşünülerek web sitesi yapılmalıdır. Kurumun web sitesi müşterilere, rakiplere, iş başvurusunda bulunacak personel adaylarına ve yeni potansiyel müşterin ziyaret edileceği düşünülerek hazırlanmalıdır. Web sitesinin farklı bölgelerdeki internet erişim hızı kaynaklı erişim sorunları oluşturmaması amacıyla mümkün olduğunca hızlı açılan ve her bölgeden erişime müsaade edecek bir yapıda olması önemlidir.

Kurumsal web sitesi özellikle kurum logosu ile olan uyumu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor olması sebebiyle kurumsal web sitesi olarak adlandırılır. Tamamen firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web sitesi içeriği oluşturulabilir.

Mükemmelliğe, eklenecek bir şey kalmadığında değil, çıkarılacak bir şey bulunamadığında ulaşılır.

Kurumsal Web Sitesi İçeriğinde Olabilecek Sayfalar;

Kurumsal İçerik Sayfaları

Kurumsal

Hakkımızda

Vizyon

Misyon

Tarihçe

Şirketler / Grup şirketleri

Grup Şirketleri

Faaliyet Alanları

Bayiler / Satış Ağı

Bayi haritası

Yetkili satış noktaları ( haritada gösterim sıklıkla kullanılır )

Bayi iletişim formları vb

Ürünler / Hizmetler Sayfası

Ürünler ( kategorilendirilerek yayınlanır )

Ürün detayları ( TDS, PDF, video, fotoğraf gibi açıklamalar ile zenginleştirilen içerik

İletişim

Adres Bilgileri

Ulaşım için harita / Kroki

Şube / Bayi bilgileri

İletişim Formları

Yukarıda belirtilen web sitesi içerikleri genel olarak sıklıkla kullanılan içerikler baz alınarak hazırlanmıştır. Kurumun ihtiyaçları doğrultusunda internet sayfaları şekillendirilebilir. Kurumsal web sitesinin en büyük özelliklerinden biri de web sitesi için özgün tasarım ve programlama yapılmış olmasıdır. Web sitesi için kullanılan tasarım, renkler, ve içerik bir bütün olmalıdır.

Web sitesi yapan ( yada web sitesi tasarımı yaptığını iddia eden ) çok fazla web tasarım firması olsa da iyi bir web sitesi tasarımı oluşturmak kolay değildir. Web sitesi oluşturmak için temel olarak web tasarımı, arayüz kodlama, ve programlama, veri girişi gibi alt işlemlere gerek duyulmaktadır.
Web sitesi hazırlanması için en az saydığımız 4 farklı işlem için konusunda deneyimli bir ekip olmadan iyi bir web sitesi oluşması pek mümkün değildir.


TTR Bilişim hizmetleri olarak web sitesi projelerinde gerek ekip, gerek müşteri temsilcileri, gerekse satış sonrası destek personeli ile oluşturulan sinerji, sizlere beklentilerinizin tam karşılığı olan web sitesi üretmektedir.

Kurumsal web sitesi için olmazsa olmaz kural,

web sitesinin güncel kalabilmesi ve uzun süreli web sitesi bakımı konusunda etkin destek alınabilecek bir web tasarım firması tarafından hazırlanmış olmasıdır. Zaman içerisinde bir yakınına, şirket çalışanına kurumsal web sitesi yaptırarak istediğine değil ortaya çıkan web tasarımına razı olmak zorunda kalmış onlarca hatta yüzlerce kurumsal firma vardır. 

 

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum