WhatsApp
Yükleniyor....

Web Tasarım

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

09 Mart 2022, 03:45 3 Yorum 1009 Okuma

WEB TASARIM

Dodo Bilişim web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır.

2004 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye'de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız. Dodo Bilişim hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Web Tasarım ve Web Yazılım

Web Tasarım alanında Türkiye’nin lider ajanslarından olan Dodo Bilişim, müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler üretmektedir.

Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman global olarak en trend çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Dodo Bilişim, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanarak, hem hızlı açılan web siteleri hemde SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Biltek Tasarım olmalıdır. Web tasarım fiyat teklifi almak için fiyat teklif formunu doldurabilir ya da iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektronik dünyadaki teknolojik gelişmelerin sonucu olarak hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen mobil cihazların kullanımı giderek yaygınlaşmış, buna bağlı olarak da web tasarımını tüm cihazlarla uyumlaştırma kaygısı ortaya çıkmıştır. Web tasarım siparişlerinde artan bir öneme ulaşan uyumluluk sorunu, yazılım ve tasarımda yenilik arayışına neden olarak web geliştiricilerini de bu konuda çözüm üretmeye zorlamıştır. Böylece yazılım ve tasarımda duyulan gereksinimler duyarlı (responsive) web tasarımı kavramını ortaya çıkartmıştır. Duyarlı tasarımın temel prensibi farklı cihazların ekran çözünürlüklerine uyum gösterecek esnek tasarımlar geliştirmektir. 2011 yılından bu yana kullanılmaya başlanan duyarlı web tasarımı her geçen gün firma veya kişilerin tercih ettikleri bir tasarım sistemi haline gelmiştir. Bu makale kapsamında duyarlı bir web sitesinin tasarlanma sürecinde karşılaşılabilecek sorunlar irdelenmiş ve bu sorunların çözümleri üzerinde durulmuştur.

Profesyonel Web Tasarım


 Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Dodo Bilişim Web Tasarım olarak isteklerinizi harfi harfiyen yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz. Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz. Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız. Eğer sizler de profesyonel hizmetten yararlanmak istiyorsanız, Dodo Bilişim en iyi adresiniz olacaktır. Alacağınız hizmetler sonucunda yükselişe geçmeye başlayacaksınız.
 

Kurumsal ve kişisel web tasarım projeleriniz için bize ulaşabilir ve hızlıca teklif alabilirsiniz. 
0534 706 74 44 Whatsapp Üzerinden veya info@dodobilisim.net

Web Tasarım

Web teknolojilerini deneyimle buluşturuyor insanları örnek alıyoruz!

Websiteleri tasarlanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de kullanıcıların websitenizi ziyaret ettiği cihazlara uygun boyutlarda responsive bir tasarım yansıtabilmektir.

SEO uyumlu web tasarım yaptırın!

SEO altyapısına sahip web tasarım çalışmaları herzaman arama motorları sıralamalarında avantajlı bir yere sahiptir. SEO uyumlu web tasarım yaptırmak internet dünyasına açılmanın en iyi stratejik yoludur. Doğru hazırlanmış web tasarım çalışmasında SEO için gerekli altyapı sağlanmış ise web sitenizin trafiğinin artması ile birlikte talebinize cevap verecektir.

 

Web tasarım firmaları arasında 20 yıllık deneyimi ile yerini alan Dodo Bilişim profesyonel kurumsal web tasarım hizmetleri ile karşınızda !

Web Tasarım Ajansı. Dodo Bilişim, profesyonel bir ekipten oluşan Türkiye'nin en büyük dijital ajanslarından biridir.

Sloganımız (Bir Web Tasarımcıdan Daha Fazlası)..

Okuyucu Yorumları

3 Yorum

CEVAP VER Gizem

Gizem

26 Ağustos 2020, 23:49
Web Tasarım yaptırmak istiyorum ama canlı sohbetiniz kapalı. Mail adresi verir misiniz veya bir iletişim numarası?

CEVAP VER Mehmet Tilbeç

Mehmet Tilbeç

24 Temmuz 2021, 03:25
Gerçekten harika! Yeterinde ilgili kendileri.

CEVAP VER Web Tasarım

Web Tasarım

24 Temmuz 2021, 03:26
Web tasarım konusunda gerçekten on numara çalışıyorlar html5 veya php üzerindeki bütün sorunlarımı çözdüler seo konusunda da harikalar.